Agent/tka ubezpieczeniowy/a

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/8560
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP1. Szkolenia teoretyczne (około 30% czasu)- Wprowadzenie do branży ubezpieczeń: - Rodzaje ubezpieczeń (majątkowe, osobowe, komunikacyjne, etc.)- Przepisy prawne dotyczące ubezpieczeńEtyka zawodowa: - Zasady postępowania w branży ubezpieczeniowej2. Praktyki zawodowe (około 50% czasu)Praca w biurze agencji ubezpieczeniowej: - Wsparcie w obsłudze klientów- Asystowanie w spotkaniach z klientami- Udział w badaniach rynku i analizie potrzeb klientów- Tworzenie bazy danych klientów biura3. Zajęcia rozwojowe (około 20% czasu)Warsztaty z umiejętności miękkich: - Zarządzanie czasem- Praca w zespole- Rozwiązywanie konfliktówZajęcia dotyczące rozwoju osobistego: - Budowanie pewności siebie- Public speaking4. Monitorowanie postępów oraz egzaminy do licencjiRegularne oceny postępów- testyUdział w egzaminach do licencji agenta ubezpieczeniowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, niekaralność, pełna zdolność do czynności prawnych.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy