Doradca ds. Sprzedaży Nieruchomości Gruntowych

Alter Investment to spółka akcyjna aktywnie działająca na rynku nieruchomości.
Miejsce pracy: Gdańsk
Kluczowe zadania:
  • Aktywne poszukiwanie klientów i sprzedaż gruntów;
  • Prezentowanie ofert, negocjacje, przygotowywanie umów;
  • Koordynacja działań sprzedażowych, w tym współpraca z pośrednikami;
  • Realizacja planów sprzedaży, udział w eventach branżowych;
  • Kreowanie strategii sprzedaży i marketingowej, analiza rynku;
  • Budowanie relacji z klientami, raportowanie, obsługa CRM;
  • Analizy dla komitetu inwestycyjnego, współpraca międzydziałowa.
Wymagania:
  • 3 lata doświadczenia w sprzedaży nieruchomości;
  • Znajomość specyfiki rynku gruntów budowlanych;
  • Wykształcenie nieruchomościowe preferowane;
  • Umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne, analityczne;
  • Organizacja pracy, skrupulatność, efektywność;
  • Znajomość MS Office, prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę;
  • Rozwój zawodowy, szkolenia, samochód służbowy;
  • Pracę w wyposażonym biurze w centrum Gdańska.