Doradca serwisowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0688
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów w serwisie mechanicznym, doradztwo i sprzedaż usług, dbanie o wysokie zadowolenie klientów, budowanie relacji i zaufania klientów, prowadzenie wymaganej dokumentacji, przestrzeganie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami marki Skoda, dbałość o własne stanowisko pracy. Oferta pracy równiez dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.Oferujemy: umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym, stabilne warunki zatrudnienia, bardzo dobre warunki pracy w autoryzowanym serwisie mechanicznym, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy, pracę w stabilnej i prestiżowej firmie.Benefity: zniżki na firmowe produkty i usługi, bony, spotkania integracyjne. CV na maila : praca @autrosliwka.pl z dopiskiem Doradca Serwisowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: zaangażowanie w pracy

Wymagania inne:

znajomość eksploatacji pojazdów samochodowych, wykształcenie wyższe kierunkowe (Wydział Transpportu), mile widziani absolwenci Wydziału Transportu

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu