Ekspedient w sklepie spożywczym

Ogłoszenie numer: 9257255, z dnia 2024-09-26

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie stoiskiem warzyw i owoców: dokładanie, sortowanie, obsługa kasy.
  • Obsługa stoiska mięsnego: krojenie, pakowanie wędlin, serów i mięs, wykładanie produktów na lady chłodnicze.
  • Praca na stanowisku kasjera-sprzedawcy: obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów, kontrola dat ważności, dbałość o ekspozycję.
  • Drobne prace porządkowe.

Wymagania

  • Książeczka sanepidu.
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej i weekendowej.
  • Doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na pełny etat, umowa o pracę.
  • Wynagrodzenie od 5300 zł do 8000 zł brutto (podstawa plus premia).
  • Bony towarowe, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.
  • Możliwość przyuczenia do zawodu.