Informatyk / Specjalista IT

Sano to duża europejska marka. Działamy w branży żywienia zwierząt, zajmujemy się produkcją pasz i premiksów. W swojej ofercie posiadamy także wozy paszowe. Posiadamy także własne gospodarstwo rolne. Obecnie szukamy grafika kreatywnego.

Miejsce pracy: Sękowo, ul. Lipowa 10
Technologie, których używamy
  • Microsoft SQL Server
  • Windows Server
  • VMware
Twój zakres obowiązków
  • zarządzenie danymi, wykonywanie backupów danych i aktualizacji oprogramowań,
  • w tym SAP, czynny udział w procesie migracji SAP do wyższej wersji,
  • administracja i zarządzanie infrastrukturą IT, zapewnienie ciągłości działania infrastruktury IT oraz jej rozbudowa,
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie komputerów, oprogramowań i sieci komputerowej w firmie,
  • zapewnienie ochrony danych w systemie informatycznym, zabezpieczanie danych przed ich udostępnieniem,
  • utrzymanie sieci teleinformatycznej, przewodowej, bezprzewodowej,
  • wsparcie informatyczne pracowników spółki w rozwiązywaniu codziennych problemów,
  • instalacja i konfiguracja nowych urządzeń,
  • dysponowanie sprzętem komputerowym, kontrola jego eksploatacji i zapewnienie prawidłowej pracy,
  • zakup sprzętu komputerowego oraz systemów, oprogramowania i usług,
  • utrzymanie sieci telefonicznej - centrale telefoniczne Slican, 3CX, Yeastar,
  • zarządzanie kamerami monitoringowymi (Alnet CMS),
  • zarządzanie hostingiem.
Nasze wymagania
  • bardzo dobra znajomość systemu SAP (warunek konieczny),
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemu backupu Acronis,
  • znajomość zagadnień i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (Mikrotik, Ubiquiti, Watchguard oraz Aruba),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wiedza z zakresu MS SQL Server, Windows Server, podstaw administracji Vmware vSphere.
Mile widziane
  • doświadczenie w przeprowadzeniu upgradu, konwersji SAP.
To oferujemy
  • pracę stacjonarną w biurze w Sękowie,
  • umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • udział w ciekawych projektach informatycznych,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • karta Multisport.