Przedstawiciel Handlowy ds. Transportu Międzynarodowego

Stanowisko:

Praca na terenie całej Polski / Wyjazdy do Danii
Wymagania:
  • doświadczenie w w branży transportowej / export do Dani/Szwecji (Niemcy będą dodatkowym atutem).
Warunki pracy:
  • już od pierwszego dnia pracy poczujesz się częścią drużyny. Na czas wdrożenia zapewniamy Ci wsparcie opiekuna merytorycznego, który pomoże Ci odnaleźć się w naszej organizacji i zagwarantuje najlepszy start w nowe obowiązki.
  • praca w biurze lub home office do wyboru
  • umowa o pracę
  • telefon oraz laptop slużbowy
Obowiązki:
  • spotkania z klientami na terenie całej Polski oraz wyjazdy do duńskiego oddziału co jakiś czas i to część pracy
  • współpraca z odziałem znajdującym się w Danii w celu dopasowania oferty transportowej do potrzeb klienta
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert
  • udział w przetargach
  • analiza sytuacji rynkowej I potrzeb klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z stałymi klientami