Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 9219025, z dnia 2024-09-11

FOODPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

1. Aktywna sprzedaż oferowanych przez firmę produktów.

2. Budowanie długotrwałych relacji z klientami w celu zapewnienia lojalności i powtarzalnych zamówień.

3.Realizowanie założonych planów sprzedażowych.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.

-gotowość do podróży służbowych i posiadanie prawa jazdy kat. B.

- umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami.

- znajomość języka polskiego na poziomie B2.

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

- Znajomość rynku etykiet i opakowań będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilną, ciekawą i rozwijającą pracę, pełną wyzwań.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia + prowizja).
  • Szkolenie na stanowisku pracy.
  • Udział w konferencjach i branżowych szkoleniach.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania zadań.
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.
  • Spotkania integracyjne.
  • Brak dress code’u.
  • Kawa / herbata.
  • Parking dla pracowników.
  • Prezenty świąteczne.