Specjalista ds. Sprzedaży - Hurtownia Wyrobów Hutniczych

Ogłoszenie numer: 9242434, z dnia 2024-09-16

ANER STAL
hurtownia wyrobów hutniczych, działająca na rynku Dolnego Śląska oraz Polski
aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- podstawowe zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:
  • sprzedaż wyrobów hutniczych,
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie stałych kontaktów,
  • doradztwo techniczne, profesjonalna obsługa klientów firmy,
  • sporządzanie i negocjowanie ofert.

Wynagrodzenie: Podstawa + Premia od wyników sprzedaży.

Odpowiednie doświadczenie zawodowe - dobrze widziane doświadczenie w branży stalowej / budowlanej.

Wymagania

- jakich osób szukamy:

  • z doświadczeniem na stanowisku handlowym w branży wyrobów hutniczych lub pokrewnej,
  • posiadających znajomość lokalnego oraz krajowego rynku wyrobów hutniczych,
  • zaangażowanych w pracę i nastawionych na realizację celów,
  • posiadających umiejętności handlowe,
  • otwartych, pewnych siebie i cechujących się łatwością nawiązywania kontaktu i umiejętnością budowania długotrwałych relacji z klientami,
  • wskazane posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy

- jeśli podejmując decyzję o wyborze Pracodawcy, chcesz mieć pewność:

  • interesującej i pełnej wyzwań pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia, które gwarantuje umowa o pracę,

  • wynagrodzenia, adekwatnego do osiąganych wyników,

  • przyjaznej atmosfery oraz pracy z ambitnymi i ciekawymi ludźmi.