Specjalista ds. Sprzedaży (znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego lub białoruskiego)

QrCharge to innowacyjna sieć stacji do wynajmu przenośnych ładowarek, stworzona po to, aby pomóc ludziom przebywającym poza domem utrzymywać ich urządzenia mobilne naładowane. Dzięki wygodnej i dostępnej aplikacji mobilnej użytkownicy mogą łatwo wynająć power bank, skanując kod QR na stacji.
Nasze stacje są zlokalizowane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak centra handlowe, dworce, kluby, bary, puby, restauracje i kawiarnie, co zapewnia wygodę i dostępność dla naszych klientów.
Dołączając do naszego zespołu, staniesz się częścią szybko rozwijającego się i zaawansowanego technologicznie projektu, który pomaga ludziom pozostawać w kontakcie w każdym czasie i miejscu.
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków
  • Wyszukiwanie lokalizacji (restauracje, kluby fitness, sieci sklepów itp.) do współpracy poprzez sieci społecznościowe lub inne platformy internetowe.
  • Prezentacja naszego produktu administratorom lokalizacji poprzez korespondencję, rozmowy telefoniczne lub spotkania online, a także organizację spotkań offline dla naszych menadżerów sprzedaży.
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w obszarze technologii lub usług.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zasobami w celu osiągnięcia wyznaczonych celów.
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z kluczowymi zainteresowanymi stronami i zawierania transakcji.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie nie niższym niż B2. Dodatkowo wymagane jest posiadanie znajomości języka białoruskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego.
  • Dostępność komputera i dostępu do Internetu.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie zależne od osiągniętych celów.
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego i kariery.